Chikamberpur, Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AAFCP6723M1ZX
Call 07942816717 87% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 20000 Piece
| Material | BOPP |
| Usage/Application | Packaging |
| Color | CNYK |
| Label Type | jar labels |
| Packaging Type | Packet |
| Size | 70 x 240 mm |
| Pattern | Printed |
| Surface Finishing | cromo paper |
| Number Of Labels | 20000 pcs |
| Thickness | 2 mm |
| No Of Labels | 20000 |
| Length | 240mm |
| Width | 70mm |
| Is It Customized | Customized |
| Brand | Pim Packaging Private Limited |
Additional Information:
View Complete details
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Packaging Type | Packet |
| Usage/Application | Garments |
| Size | As per requirement |
| Is It Customized | Customized |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details